modernizacja roku

Ruszyła 26. edycja Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. Na liście do głosowania można znaleźć również zabrzańskie inwestycje, w tym naszą zrewitalizowaną Wieżę Ciśnień przy ul. Zamoyskiego – w kategorii obiekty zabytkowe 🖤 oraz Śląskie Centrum Inżynierskie Wspomagania Medycyny i Sportu przy ul. Roosevelta – w kategorii obiekty szkolnictwa i edukacji.
***
Więcej informacji znajdziecie tu: 👇
***
My z całego serca prosimy o Wasze głosy o tu: https://www.modernizacjaroku.org.pl/.../rewitalizacja...
I za wszystkie dziękujemy już teraz!!

ZAWL0015