SLIDER sztolnia

Najbardziej, industrialny festiwal w najbardziej, industrialnej strefie w Polsce, powraca!

Nadchodzi Carnall Festival 2023 i plejada gwiazd, startujemy już 2 lipca.
Miejsce: strefa Carnall Sztolni

Na scenie - Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, MIĘTHA i IGO.

Kolejne koncerty odbędą się:
23 lipca, kiedy to zagrają dla Was Orkiestra Muzuem Górnictwa Węglowego w Zabrzu, ROSALIE I VITO BAMBINO.
Start - 18:30

06 sierpnia wystąpią Orkiestra Muzeum, MIKROMUSIC oraz KARAŚ/ROGUCKI
Start - 18:30

I wreszcie FINAŁ!
Widzimy się dokładnie 27 sierpnia!

Trzecią edycję Carnall Festivalu zakończymy wspólnie z Orkiestrą Muzeum, WALUŚKRAKSAKRYZYS i BRODKA!!
Start -  18:30

Wstęp wolny!
Obecność obowiązkowa!!

Uwaga, uwaga!
W tym roku postanowiliśmy Was zaskoczyć i wprowadzamy nowy muzyczny akcent do naszego harmonogramu ;)
Przygotujcie się na wakacyjne wieczory pełne muzyki!
Na małej scenie, w wybrane soboty będziecie mogli posłuchać nowości - setów didżejskich - Świeżego Brzmienia w wykonaniu DJ! 🎧
* 08.07.2023
* 15.07.2023
* 29.07.2023
* 12.08.2023
* 19.08.2023

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.