GuidoSztolnia 1

logo1logo-woj-lskieLogo UE z napisem 600x196

 

UWAGA UWAGA!

Termin składania prac w konkursie plastycznym „Barbórka – Kopalnia Wrażeń” zostaje przedłużony do 10.11.2023r.

 

Konkurs Barbara2 1

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu zaprasza do udziału w konkursie plastycznym „Barbórka – Kopalnia Wrażeń”, odwołujemy się do różnych zainteresowań i uzdolnień młodych ludzi, ale przede wszystkim do ich wrażliwości i otwartości na sprawy dziedzictwa kulturowego Śląska, ze szczególnym uwzględnieniem obchodów święta górniczego Barbórki na Górnym Śląsku.

 

Cel konkursu:

 

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej, wykonanej dowolną techniką, która w sposób czytelny kreuje pozytywne zachowania, naśladowania i respektowania niematerialnego dziedzictwa, związanego z zachowaniem tradycji święta Barbórki na Górnym Śląsku.

 

Warunki uczestnictwa w konkursie:

 

- dostarczenie samodzielnie wykonanej pracy do dnia 27.10.2023r.,

- pracę konkursową należy dostarczyć drogą pocztową na adres: Sztolnia Królowa Luiza, ul. Mochnackiego 12, 41-800 Zabrze, z dopiskiem „Konkurs Barbórkowy” wraz z podpisanym Oświadczeniem (dotyczącym danych osobowych), którego wzór znajduje się na ostatniej stronie Informatora konkursowego

- każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę według wzoru (w załączniku).

 

Dla laureatów i grup, do których uczęszczają laureaci, przewidziano atrakcyjne nagrody, między innymi bezpłatne wejście w podziemia Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu!

 

Każda nadesłana praca,  upoważnia do skorzystania z promocyjnej ceny biletów na ofertę Barbórkową w obiekcie: Sztolnia Królowa Luiza i Kopalnia Guido w Zabrzu.

Oferta promocyjna obejmuje: bilet szkolny w cenie 40zł / os., bilet dla opiekuna 1zł / osobę.

 

Uwaga! Zgłaszanie uczestnictwa w konkursie odbywa się wyłącznie drogą pocztową.

1. Formularz Karty Zgłoszenia i Regulamin znajdują się poniżej

2. Pisemne podziękowanie za udział w konkursie „Barbórka – Kopalnia Wrażeń” otrzymają jedynie te placówki oświatowe, które w ten sposób dokonają zgłoszenia.

3. Wszelkich informacji na temat konkursów można zasięgnąć w Zespole Edukacji Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, tel. 32 630 30 91 wew.7005, 7003, tel. 538-899-220, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Regulamin konkursu

Informator konkursowy 

 

 

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4Nowe PK YT q fortum 125.100 05  PGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logo logo rs

WWW 4logo skrconelogo weglokokslogo 100x100

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.