GuidoSztolnia 1

logo1logo-woj-lskieLogo UE z napisem 600x196

 

20231122 100529 

Chwalimy się!
 
Co stanowi o wyjątkowym charakterze Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu? 
Przede wszystkim unikatowe w skali całej Europy, wielokrotnie nagradzane, kilometry podziemnych tras turystycznych. A także zrewitalizowane przez nas budynki i przestrzenie na powierzchni, które dziś stały się miejscem organizacji wystaw, koncertów, eventów i innych, spektakularnych wydarzeń kulturalnych.
 
Co jednak jest największym atutem Muzeum?
Ludzie! Pełni pasji pracownicy, wkładający nie tylko ogrom wiedzy i doświadczenia, ale i serce w każde powierzone im zadanie! Dostrzegamy to nie tylko my. ☺️☺️
 
Jest nam niezmiernie miło przekazać, że już po raz kolejny tytuł Inżyniera Roku powędrował do pracowników Muzeum.
W tym roku, w kategorii ,,Obiekty kubaturowe i inne inżynierskie", doceniono pracę mgr inż. Bogdana Wydmańskiego i mgr inż. Kamila Kalisza!
Gratulujemy chłopaki‼️
 

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4Nowe PK YT q fortum 125.100 05  PGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logo logo rs

WWW 4logo skrconelogo weglokokslogo 100x100

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.