GuidoSztolnia 1

logo1logo2Logo UE z napisem 600x196

 

tablica fundusz 60x40 tablica fundusz 60x40

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że udało nam się z powodzeniem zrealizować projekt pod nazwą "Muzyka na poziomie. Zakup wyposażenia i modernizacja przestrzeni konceptowej oraz zaplecza technicznego Muzeum", dzięki wsparciu finansowemu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, w ramach programu Infrastruktura Kultury.

 

Dzięki uzyskanemu wsparciu nasze wydarzenia będą prezentowały jeszcze lepszą jakość, jak też możliwe będzie zapraszanie coraz to większych gwiazd scen muzyki rozrywkowej, popularnej czy jazzowej.

 

Całkowita wartość projektu wynosząca 396 286,51 zł pozwoliła nam wprowadzić istotne ulepszenia, które z pewnością przyczynią się do rozwoju kultury muzycznej w naszej społeczności.

 

Zapraszamy serdecznie na nadchodzące koncerty, gdzie osobiście doświadczycie rezultatów zrealizowanego projektu!

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4Nowe PK YT q fortum 125.100 05  PGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logo logo rs

WWW 4logo skrconelogo weglokoks

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.