GuidoSztolnia 1

logo1logo2Logo UE z napisem 600x196

 
Uwaga! Informujemy, dostępna pula biletów na zwiedzanie za 5 zł. się wyczerpała!
Zapraszamy do śledzenia naszej domeny i kanałów w social mediach, gdzie na bieżąco publikowane są informacje, te o promocjach również. 
 
20 lat Polski w Unii Europejskiej!
To wyjątkowa okazja do świętowania i podkreślenia tego, jak dzięki obecności Polski w strukturach Unii zmienił się między innymi, nasz region, region Górnego Śląska.
 
Z tej okazji Śląskie. Pozytywna energia przygotowało liczne wydarzenia i atrakcje dla swoich mieszkańców, które to mają pokazać efekty działań współfinansowanych ze środków unijnych.Niie mogło zabraknąć możliwości odwiedzenia takich obiektów jak nasze i zwiedzania podziemnych tras Sztolnia Królowa Luiza i Zabytkowa Kopalnia Guido.
Dzięki wsparciu władz województwa, mieszkańcy Śląska, będą mogli odkryć tajemnice podziemnego świata, będącego wizytówką regionu!!
 
Już dziś zapraszamy do zakupu biletów w wyjątkowej cenie 5 zł/ os. na jedną z naszych tras!*
 
* Bilety w sprzedaży od 1 maja br. na www.podziemnaprzygoda.pl
* Promocja dotyczy trasy Podziemna Podróż w Czasie i Podziemnego Królestwa Maszyn, od poniedziałku do piątku, do końca maja 2024 lub do wyczerpania dostępnej puli.
 
historia weglem pisana
PKKL
 
UWAGA! Dodatkowo w dniach 1 - 3 maj oraz 10 i 11 maja zapraszamy na bezpłatne zwiedzanie wystawy Carboneum w zrewitalizowanej przez nas Wieża Ciśnień - Carboneum przy ul. Zamoyskiego 2.
 

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4Nowe PK YT q fortum 125.100 05  PGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logo logo rs

WWW 4logo skrconelogo weglokoks

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.