logo1logo-woj-lskieLogo UE z napisem 600x196

INDUSTRIADA 2024 MS grafiki na ta tlo wydarzenie 02

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej pomarańczowe wydarzenie w Polsce — INDUSTRIADA 2024!🧡

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jako Operator również dołącza do świętowania 15-lecia INDUSTRIADY i z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niekończące się pokłady atrakcji w Sztolni Królowa Luiza, Kopalni Guido!

Wybierzcie się z nami do naszych, magicznych podziemi i usłyszcie huk maszyn, odkryjcie podziemne korytarze, przeżyjcie niezapomnianą podróż w czasie i popłyńcie najdłuższym, podziemnym spływem w całej Europie!

Wszystkie szczegóły wraz z biletami znajdziecie na naszej stronie: https://podziemnaprzygoda.pl/shop?type=TOUR

A gdy już wyjdziecie na powierzchnię, zostańcie z nami na dłużej! Warsztaty, animacje sportowe, zabawy, dmuchańce i inne czekają na Was w Parku 12C i/lub w zlokalizowanej tuż obok Wieży Ciśnień – Carboneum!

NA KONIEC WIELKI FINAŁ 15. URODZIN INDUSTRIADA 2024  W STREFIE CARNALL SZTOLNI KRÓLOWA LUIZA!

* Radosne animacje, które poprowadzi Lufcik na korbkę z udziałem gościa specjalnego — PANA KLEKSA

* Performance „Pomarańczowy zawrót głowy!”

* Występ Orkiestry Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu

* Urodzinowy Tort

UWAGA! NIESPODZIANKA WIECZORU! 🌟

Koncert Witajcie w NASZEJ BAJCE!

Wystąpią Dawid Tyszkowski i gościnnie Mery Spolsky i Zalia

Nie możecie przegapić wspólnego świętowania! 🥳

Pełen program na stronie:

www.industriada.pl/program

ZAPRASZA MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO WOJCIECH SAŁUGA