logo1logo-woj-lskieLogo UE z napisem 600x196

Poznaj program Ministerstwa Edukacji Narodowej - ,,Podróże z klasą” – i zdobądź dofinansowanie do wycieczki szkolnej.

napis

Już w tym miesiącu, a dokładnie 16 czerwca ruszy nowy program, w ramach którego szkoły mogą ubiegać się o dofinansowanie wycieczki szkolnej. Warunki skorzystania z programu i wszystkie niezbędne informacja znajdziecie tu - https://www.gov.pl/web/edukacja/podroze-z-klasa

Kolejnym krokiem po złożeniu wniosku będzie zapoznanie się z ofertą Sztolni Królowa Luiza i Kopalni Guido w Zabrzu.

Wprowadzenie do edukacji dzieci i młodzieży urozmaicenia w postaci zajęć prowadzonych poza szkolnymi murami, ma skłonić młode pokolenia do chęci zdobywania nowych doświadczeń.

fotki

Najlepszą nauką jest zabawa, prawda?

A tego na naszych lekcjach z pewnością nie brakuje!

W naszej podziemnej szkole, każdy znajdzie coś dla siebie! Miłośnicy historii, fani przyrody, mali chemicy i inni.

Największy kompleks turystyki poprzemysłowej w Europie zaprasza na:

* ponad 10 km podziemnych tras turystycznych,

* pięć poziomów podziemnej przygody,

* najdłuższy w Polsce, podziemny spływ łodzią,

* największy w Europie podziemny park maszyn górniczych,

* najgłębiej w kraju położona trasa turystyczna w górnictwie węglowym,

* niezwykły podziemny ogród pełen roślin,

* tajemniczy spacer - przez sam środek pokładu węgla,

* najciekawsze historie, fascynujące legendy,

* najpotężniejsze żywioły i moce podziemnej natury na wyciągnięcie ręki,

* najlepsi na świecie przewodnicy!!!

Skontaktuj się z nami - napisz do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub zadzwoń tel.: +48 32 630 30 91 wew. 7005 i 4047 lub 538 899 220

WWW 4logo skrconelogo weglokokslogo 100x100