GuidoSztolnia 1

logo1logo2

 

DSC 1058

 

Z przyjemnością informujmy, że Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu otrzymało wyróżnienie Narodowego Instytutu Dziedzictwa w uznaniu za zaangażowanie w organizację 25. Edycji Europejskich Dni Dziedzictwa w Polsce „Krajobraz Dziedzictwa – Dziedzictwo Krajobrazu". Wyróżnienie w trakcie III Ogólnopolskiej Gali Europejskich Dni Dziedzictwa, która odbyła się w dniu 17 listopada 2017 r. w Opolu wręczyła prof. Małgorzata Rozbicka, Dyrektor Narodowego Instytutu Dziedzictwa.
Organizatorami Europejskich Dni Dziedzictwa w naszym Muzeum i autorami tego sukcesu byli Beata Piecha-van Schagen, Dariusz Walerjański i Marek Łacko.

 

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4 Pokłady Kultury eufortum 125.100 05 Platan PGG FAMILYPGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logoppObszar roboczy 37logo IbisJSW logo rs

logo skrcone

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.