GuidoSztolnia 1

logo1logo2Logo UE z napisem 600x196

 

Nie masz pomysłu na urodziny swojej pociechy?

Zgłoś się do nas i wybierz jedną z niebanalnych propozycji na imprezę urodzinową. 

 

Urodziny sztolnia 1

 

Dla każdego dziecka urodziny to wyjątkowe święto, a jego atmosfera powinna zapewniać gościom ogrom niezwykłych i niezapomnianych przeżyć. Kluczowy w tym jest element zaskoczenia, który sprawi, że urodziny zostaną w pamięci na dłużej.

 

Co trzeba zrobić?

 

1. Rodzicu, skontaktuj się z nami, by zgłosić termin imprezy oraz dokonać wyboru motywu przewodniego z oferty (podpytaj dziecko o jego oczekiwania, niemniej zachowaj odrobinę tajemnicy, by uzyskać efekt WOW). Warto zrobić to z wyprzedzeniem, aby spokojnie przygotować gości na udział w przygodzie.

 

2. Wraz z dzieckiem przygotuj listę gości, wybierz wykonane przez nas zaproszenie (szablon zgodny z motywem przewodnim), wręcz zaproszenia gościom.

 

3. Ustal wszystkie szczegóły/atrakcje związane z imprezą. Możesz dokonać wyboru odpowiedniego miejsca na realizację scenariusza zabawy. Uszyj swojemu dziecku urodziny na miarę jego marzeń.

 

4. Przybądźcie na imprezę. Bawcie się dobrze!

 

Dysponujemy niebanalnymi scenariuszami urodzin, które możecie dowolnie modyfikować, w zależności od wieku i zainteresowań solenizanta. Organizujemy imprezy urodzinowe dla dzieci w różnym wieku. Służymy pomocą przy wyborze najkorzystniejszej formy urodzin.

 

foto1

 

PROPOZYCJE URODZIN

 

Mali Tropiciele (urodziny paleontologicze)                                                               

Wiek: 5-8 lat

 

Jest pewien wiecznie głodny dinozaur, który pożera wszystko, co spotka na swojej drodze. Im więcej zje, tym szybciej urośnie. Tak samo jest z fantazją naszych pociech. Im lepszej pożywki dostarczymy ich umysłom, tym w przyszłości będą bardziej kreatywne. Dlatego też zapraszamy na urodziny pełne nowych przeżyć. Nasi mali paleontolodzy przejdą w podziemia Sztolni Królowa Luiza, poszukają śladów przeszłości planety Ziemi oraz przeprowadzą działania wykopaliskowe – czego efektem będzie złożenie szkieletu dinozaura. Następnie na Tropicieli będą czekały warsztaty plastyczne oraz zabawy ruchowe. Uwieńczeniem tak udanych odkryć będzie uczta wydana na cześć Solenizanta.

 

Koszt urodzin: 700,00 zł (dla 10 osób); każda dodatkowa osoba 20 zł. brutto
Opłata za dodatkowego przewodnia jeżeli grupa liczy więcej niż 20 osób- 150 zł. brutto

 

Urodziny z dreszczykiem (śledzenie heks, utopków i beboków)           

Wiek: 8-12 lat

 

Uwaga! Złodzieje! Ktoś ukradł ordery dla Gości i Solenizanta! Na miejscu pozostawiono tylko tajemniczy list, który może posłużyć jako ważna wskazówka. Śladami przerażających Heks, Beboków i Utopków dzieci trafiają w podziemia Sztolni Królowa Luiza, gdzie poznają trud podziemnej pracy oraz pokonują przeszkody i odnajdują kolejne wskazówki, biorą też udział w akcji ratunkowej i jadą szalonym Karlikiem. Czyżby w pociągu były ukryte ordery? Na to pytanie dzieci muszą odnaleźć same odpowiedź. Po niesamowitych przygodach i wyczerpujących poszukiwaniach.

 

Koszt urodzin: 700,00 zł (dla 10 osób); każda dodatkowa osoba 20 zł. brutto
Opłata za dodatkowego przewodnia jeżeli grupa liczy więcej niż 20 osób- 150 zł. brutto

 

Podziemne Podchody                                                                                               

Wiek: 9-14 lat

 

Bezczynność…? Czy ta młodzież się nudzi? Nie! Nie! To nie u nas! Ekscytująca przygoda w podziemiach Sztolni Królowa Luiza zapewniona. Krótka instrukcja BHP i młodzież wyrusza w 10 minutowych odstępach, pierwsza grupa opracowuje trasę ucieczki i zadania do wykonania dla drugiej. ŚMIECH, EKSCYTACJA, RYWALIZACJA gwarantowana!!! Po pościgu impreza.

 

Koszt urodzin: 700,00 zł (dla 10 osób); każda dodatkowa osoba 20 zł. brutto
Opata za dodatkowego przewodnika jeżeli grupa liczy więcej niż 20 osób - 150 zł. brutto

 

Animacje odbywają się:

  • w okresie letnim od IV do IX - w Parku 12C, ul. Mochnackiego 12 (dawna ul. Sienkiewicza 43), Zabrze,
  • w okresie zimowym od X do III - w sali urodzinowej znajdującej się w budynku przy ul. Mochnackiego 12 (dawna ul. Sienkiewicza 43), Zabrze.

foto4

 

W cenie urodzin:
- zaproszenia z górniczą grafiką
- wejście w Podziemia Sztolni Królowa Luiza pod opieką Przewodnika
- wejście do Parku 12C
- warsztaty plastyczne
- szampan bezalkoholowy dla dzieci
- 3 godziny zabawy

 

Dodatkowo płatne:

- dodatkowa godzina animacji, prowadzona przez Przewodnika (powyżej 3 godzin trwania urodzin 150,00 zł. brutto)

 

Kontakt: tel.:

+48 32 271 40 77 lub

32 630 30 91 wew. 7005 lub 

538 899 220

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

logo1MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4Nowe PK YT q fortum 125.100 05 Platan PGG gornik zabrze g Grnik ZabrzeGZM 2POT 2017 2  famur logo logo rs

WWW 4logo skrconeWWW 1

 

 

 

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu jest instytucją kultury Miasta Zabrze współprowadzoną przez Samorząd Województwa Śląskiego.

Używamy ciastek.

Nasza strona internetowa używa plików cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jej zasobów. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować nasze Ciasteczka lub wyłączyć je w przeglądarce.