Nie masz pomysłu na urodziny swojej pociechy?

Zgłoś się do nas i wybierz jedną z niebanalnych propozycji na imprezę urodzinową.

nowe oczy FACEBOOK

Dla każdego dziecka urodziny to wyjątkowe święto, a jego atmosfera powinna zapewniać gościom ogrom niezwykłych i niezapomnianych przeżyć. Kluczowy w tym jest element zaskoczenia, który sprawi, że urodziny zostaną w pamięci na dłużej.

Co trzeba zrobić?

1. Rodzicu, skontaktuj się z nami, by zgłosić termin imprezy oraz dokonać wyboru motywu przewodniego z oferty (podpytaj dziecko o jego oczekiwania, niemniej zachowaj odrobinę tajemnicy, by uzyskać efekt WOW). Warto zrobić to z wyprzedzeniem, aby spokojnie przygotować gości na udział w przygodzie.

2. Wraz z dzieckiem przygotuj listę gości, wybierz wykonane przez nas zaproszenie (szablon zgodny z motywem przewodnim), wręcz zaproszenia gościom.

3. Ustal wszystkie szczegóły/atrakcje związane z imprezą. Możesz dokonać wyboru odpowiedniego miejsca na realizację scenariusza zabawy. Uszyj swojemu dziecku urodziny na miarę jego marzeń.

4. Przybądźcie na imprezę. Bawcie się dobrze!

Dysponujemy niebanalnymi scenariuszami urodzin, które możecie dowolnie modyfikować, w zależności od wieku i zainteresowań solenizanta. Organizujemy imprezy urodzinowe dla dzieci w różnym wieku. Służymy pomocą przy wyborze najkorzystniejszej formy urodzin.

PROPOZYCJE URODZIN

Mali Tropiciele (urodziny paleontologicze)

Wiek: 5-8 lat

Jest pewien wiecznie głodny dinozaur, który pożera wszystko, co spotka na swojej drodze. Im więcej zje, tym szybciej urośnie. Tak samo jest z fantazją naszych pociech. Im lepszej pożywki dostarczymy ich umysłom, tym w przyszłości będą bardziej kreatywne. Dlatego też zapraszamy na urodziny pełne nowych przeżyć. Nasi mali paleontolodzy przejdą w podziemia Sztolni Królowa Luiza, przeprowadzą działania wykopaliskowe na terenie Parku 12C, czego efektem będzie złożenie szkieletu dinozaura. Następnie na Tropicieli będą czekały warsztaty artystyczne, m.in.: wykonanie parku jurajskiego - płaskorzeźbowy obraz malowany strzykawkami, dinozaurów z gniecionego papieru. Uwieńczeniem tak udanych odkryć będzie uczta wydana na cześć Solenizanta w wiatach grillowych w Parku 12C.

Księżniczka Podziemia

Wiek: 5-8 lat

Czy w podziemiach można odnaleźć królewskie komnaty? Czy Królowa Luiza była ikoną mody i stylu? Tego dowiedzieć się mogą wyłącznie prawdziwe księżniczki podczas niezapomnianych urodzin w niebanalnych wnętrzach, bowiem Solenizantka wraz z gośćmi udaje się w podziemia Sztolni Królowa Luiza, by w mrocznych zaułkach kopani poznać kulturę śląska oraz dzieje samej Królowej Luizy. Po ekscytującej przygodzie nadchodzi czas na godny księżniczek poczęstunek (wiaty grillowe) i zabawę, przy której nie będzie grymasić nawet najbardziej rozkapryszona królewna. Zapraszając małe damy do zabawy, zapewniamy: wykonanie biżuterii z węgla, wykonanie koron lub kwiatowych wianków, tworzenie strojów z bibuły oraz wieńczący ten uroczysty dzień pokaz mody.

Koszt urodzin: 600,00 zł (dla 10 osób); każda dodatkowa osoba 10 zł.

Mali Komandosi (odbywają się tylko w okresie od IV do IX)

Wiek: 8-12 lat

Przeżyj emocjonującą przeprawę dla najodważniejszych młodych szeregowych, którzy wkrótce awansują stopniem na komandosa w Parku Techniki Wojskowej. Dla uczestników czeka malowanie twarzy barwami wojennymi, zajęcia z musztry, nauka piosenki żołnierskiej. Dzieci przeżyją niezapomnianą przygodę: przejażdżkę amfibią oraz zaprawę rekruta (tor przeszkód), którą przetrwają najsilniejsi. Przed Małymi Komandosami stanie też niebezpieczne wyzwanie… odnalezienie ładunku wybuchowego za pomocą odtajnionej mapy. Służba tego dnia zakończy się imprezą pod wiatą grillową w Parku 12C, gdzie skuteczni komandosi zregenerują siły przepysznym poczęstunkiem.

Koszt urodzin: 500,00 zł (dla 10 osób); każda dodatkowa osoba 10 zł.

Urodziny z dreszczykiem (śledzenie heks, utopków i beboków)

Wiek: 8-12 lat

Uwaga! Złodzieje! Ktoś ukradł przepyszne smakołyki dla Gości i Solenizanta! Na miejscu pozostawiono tylko tajemniczy list, który może posłużyć jako ważna wskazówka. Śladami przerażających Heks, Beboków i Utopków dzieci trafiają w podziemia Sztolni Królowa Luiza, gdzie poznają trud podziemnej pracy oraz pokonują przeszkody i odnajdują kolejne wskazówki, biorą też udział w akcji ratunkowej i jadą szalonym Karlikiem. Czyżby w pociągu były ukryte smakołyki? Na to pytanie dzieci muszą odnaleźć same odpowiedź. Po niesamowitych przygodach, goście wraz z solenizantem, już spokojnie mogą się udać do Parku 12C pod wiaty grillowe, gdzie zajadają odzyskany poczęstunek.

Podziemne Podchody

Wiek: 9-14 lat

Bezczynność…? Czy ta młodzież się nudzi? Nie! Nie! To nie u nas! Ekscytująca przygoda w podziemiach Sztolni Królowa Luiza zapewniona. Krótka instrukcja BHP i młodzież wyrusza w 10 minutowych odstępach, pierwsza grupa opracowuje trasę ucieczki i zadania do wykonania dla drugiej. ŚMIECH, EKSCYTACJA, RYWALIZACJA gwarantowana!!! Po pościgu impreza pod wiatą grillową w Parku 12C.

Animacje odbywają się:

• w okresie letnim od IV do IX - w Parku 12C, ul. Sienkieiwcza 43, Zabrze,
  • w okresie zimowym od X do III - w sali edukacyjnej znajdującej się w budynku przy ul. Sienkiewicza 43 w Zabrzu.

W cenie urodzin:

- wejście w Podziemia Sztolni Królowa Luiza pod opieką Przewodnika,

- wejście do Parku 12C,

- poczęstunek (suche smakołyki) i napoje,

- szampan dla dzieci,

- atrakcja w postaci zamykania dzieci w bańkach.

Dodatkowo płatne:

- tort (o charakterze górniczym lub innym wybranym przez Solenizanta) - 100,00 zł,

- kiełbaski na grillu z chlebem, musztardą, ketchupem – 7,00 zł/ 1 osoba,

- piniata (w dowolnym kształcie) - 100,00 zł,

- kolorowe proszki holi (bitwa na kolory) – 50,00 zł (9 kolorów),

- przejażdżka amfibią w Parku Techniki Wojskowej – 10,00 zł/1 osoba.

logo1logo2MK1Program regionalnyInnowacyjna GospodarkaUnialogo3logo4fortum 125.100 05TripPlatanTaxi WestPOT 2017 2

ZPWiKSP logoSsportLelleklellek audi centrum gliwice 1ZPECDB