Z okazji nadchodzącej Barbórki, Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu przygotowało 3 konkursy:

KONKURS Barbara Superbohaterka

Czas trwania: 26.11.2020 – 23.12.2020
Kategorie konkursowe:

• Kategoria dzieci do lat 7
  • Kategoria dzieci od lat 8

Regulamin konkursu "Św. Barbara Superbohaterka" dostępny TUTAJ.

Tło do pracy plastycznej można pobrać TUTAJ.

Warunkiem udziału w konkursie jest:

• posiadanie konta w serwisie Facebook, zweryfikowanego przez rodzica i/lub opiekuna prawnego.
  • przesłanie zdjęcia lub skanu pracy plastycznej dziecka za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w komentarzu pod postem konkursowym lub w prywatnej wiadomości na Fanpage Górnośląska Barbórka.
  • zaakceptowanie regulaminu i przesłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcia lub skanu własnoręcznie podpisanego regulaminu konkursu.

Wyniki zostaną ogłoszone 23.12.2020 r.

Do wygrania artykuły plastyczne.

KONKURS Barbórkowy sms
Czas trwania:26.11.2020 – 6.12.2020

Regulamin konkursu "Barbórkowy sms" dostępny jest TUTAJ,

Warunkiem udziału w konkursie jest:

• posiadanie zweryfikowanego konta w serwisie Facebook.
  • przesłanie tekstu życzeń Barbórkowych (maksymalnie 140 znaków) za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,w komentarzu pod postem konkursowym lub w prywatnej wiadomości na Fanpage Górnośląska Barbórka
  • zaakceptowanie regulaminu i przesłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcia lub skanu własnoręcznie podpisanego regulaminu konkursu.
  • w konkursie mogą brać udział indywidualne osoby fizyczne bez ograniczeń wiekowych.

Wyniki zostaną ogłoszone 8.12.2020 r.

Do wygrania zestawy piśmiennicze.

KONKURS Z Barbórką do stołu

Czas trwania:27.11.2020 – 6.12.2020

Regulamin konkursu "Z Barbórką do stołu" dostępny jest TUTAJ.

W konkursie przewidziane są trzy kategorie:

• Międzypokoleniowy wypiek Barbórkowy – w tej kategorii oceniany będzie Barbórkowy wypiek międzypokoleniowy – wystąpienie w nadesłanym filmie różnych pokoleń, które podczas przygotowywania wypieku opowiedzą o historii i tradycji wypieku, a także umotywują wybór danego przepisu;
  • Tradycyjne Barbórkowe danie z historią – rolada czy golonko, a może coś jeszcze…? – w tej kategorii ocenie podlega tradycyjne danie z historią oraz jego związek z osobistą/rodzinną tradycją Barbórkową uczestnika konkursu;
  • Barbórka Vege – w tej kategorii oceniana będzie innowacyjność i relacja z tradycją.

Warunkiem udziału w konkursie jest:

• posiadanie zweryfikowanego konta w serwisie Facebook.
  • przesłanie 1-minutowego filmu w wybranej kategorii, w formacie mp4 za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w komentarzu pod postem konkursowym lub w prywatnej wiadomości na Fanpage Górnośląska Barbórka.

Wyniki zostaną ogłoszone 8.12.2020 r.

Do wygrania artykuły gospodarstwa domowego i akcesoria.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!